..: Trasa vlaku Os 2051 - JŘ 2015 :..
Os 2051
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   7.25 5
  Praha-Vršovice  7.29 7.30 3
  Praha-Krč  7.36 7.37 2/2
  Praha-Braník  7.41 7.41 3
  Praha-Modřany zastávka  7.44 7.44 
  Praha-Komořany  7.46 7.46 
  Praha-Zbraslav  7.50 7.50 
  Dolní Břežany-Jarov  7.53 7.53 
  Vrané nad Vltavou  7.57 8.02 2
  Skochovice  8.05 8.05 
  Měchenice  8.08 8.08 
  Klínec  8.14 8.14 
  Bojov  8.19 8.19 
  Bojanovice  8.22 8.22 
  Čisovice  8.25 8.26 2
  Rymaně  8.31 8.31 
  Mníšek pod Brdy  8.34 8.35 3
  Nová Ves pod Pleší  8.40 8.40 
  Malá Hraštice  8.45 8.45 
  Mokrovraty  8.51 8.51 
  Stará Huť  8.57 8.57 
  Dobříš  8.59  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster