..: Trasa vlaku Os 2023 - JŘ 2015 :..
Os 2023
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   21.55 5
  Praha-Vršovice  21.59 22.00 3
  Praha-Krč  22.06 22.07 2/2
  Praha-Braník  22.11 22.11 3
  Praha-Modřany zastávka  22.14 22.14 
  Praha-Komořany  22.16 22.16 
  Praha-Zbraslav  22.20 22.20 
  Dolní Břežany-Jarov  22.23 22.23 
  Vrané nad Vltavou  22.27 22.28 2
  Skochovice  22.31 22.31 
  Měchenice  22.34 22.34 
  Bojov  22.45 22.45 
  Bojanovice  22.48 22.48 
  Čisovice  22.51 22.52 2
  Rymaně  22.57 22.57 
  Mníšek pod Brdy  23.00 23.01 3
  Nová Ves pod Pleší  23.06 23.06 
  Malá Hraštice  23.11 23.11 
  Mokrovraty  23.17 23.17 
  Stará Huť  23.23 23.23 
  Dobříš  23.25  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster