..: Trasa vlaku Os 2021 - JŘ 2015 :..
Os 2021
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   19.55 5
  Praha-Vršovice  19.59 20.00 3
  Praha-Krč  20.06 20.07 2/2
  Praha-Braník  20.11 20.11 3
  Praha-Modřany zastávka  20.14 20.14 
  Praha-Komořany  20.16 20.16 
  Praha-Zbraslav  20.20 20.20 
  Dolní Břežany-Jarov  20.23 20.23 
  Vrané nad Vltavou  20.27 20.28 2
  Skochovice  20.31 20.31 
  Měchenice  20.34 20.34 
  Bojov  20.45 20.45 
  Bojanovice  20.48 20.48 
  Čisovice  20.51 20.52 2
  Rymaně  20.57 20.57 
  Mníšek pod Brdy  21.00 21.01 3
  Nová Ves pod Pleší  21.06 21.06 
  Malá Hraštice  21.11 21.11 
  Mokrovraty  21.17 21.17 
  Stará Huť  21.23 21.23 
  Dobříš  21.25  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster