Os 2017 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.25 | 5 | |||
Praha-Vršovice | 17.29 | 17.30 | 3 | ||
Praha-Krč | 17.36 | 17.37 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 17.41 | 17.41 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 17.44 | 17.44 | |||
Praha-Komořany | 17.46 | 17.46 | |||
Praha-Zbraslav | 17.50 | 17.50 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 17.53 | 17.53 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.57 | 17.58 | 2 | ||
Skochovice | 18.01 | 18.01 | |||
Měchenice | 18.04 | 18.04 | |||
Klínec | 18.10 | 18.10 | |||
Bojov | 18.15 | 18.15 | |||
Bojanovice | 18.18 | 18.18 | |||
Čisovice | 18.21 | 18.22 | 2 | ||
Rymaně | 18.27 | 18.27 | |||
Mníšek pod Brdy | 18.30 | 18.31 | 3 | ||
Nová Ves pod Pleší | 18.36 | 18.36 | |||
Malá Hraštice | 18.41 | 18.41 | |||
Mokrovraty | 18.47 | 18.47 | |||
Stará Huť | 18.53 | 18.53 | |||
Dobříš | 18.55 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci