..: Trasa vlaku Os 2014 - JŘ 2015 :..
Os 2014
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   16.46 2
  Stará Huť  16.49 16.49 
  Mokrovraty  16.54 16.54 
  Malá Hraštice  17.00 17.00 
  Nová Ves pod Pleší  17.05 17.05 
  Mníšek pod Brdy  17.11 17.11 3
  Rymaně  17.13 17.13 
  Čisovice  17.19 17.34 3
  Bojanovice  17.37 17.37 
  Bojov  17.40 17.40 
  Klínec  17.45 17.45 
  Měchenice  17.51 17.51 
  Skochovice  17.54 17.54 
  Vrané nad Vltavou  17.56 18.00 2
  Dolní Břežany-Jarov  18.03 18.03 
  Praha-Zbraslav  18.07 18.07 
  Praha-Komořany  18.11 18.11 
  Praha-Modřany zastávka  18.14 18.14 
  Praha-Braník  18.18 18.18 3
  Praha-Krč  18.22 18.22 2/2
  Praha-Vršovice  18.30 18.31 2
  Praha hlavní nádraží  18.35  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster