..: Trasa vlaku Os 2010 - JŘ 2015 :..
Os 2010
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   13.00 2
  Stará Huť  13.03 13.03 
  Mokrovraty  13.08 13.08 
  Malá Hraštice  13.14 13.14 
  Nová Ves pod Pleší  13.19 13.19 
  Mníšek pod Brdy  13.25 13.25 3
  Rymaně  13.27 13.27 
  Čisovice  13.33 13.34 3
  Bojanovice  13.37 13.37 
  Bojov  13.40 13.40 
  Klínec  13.45 13.45 
  Měchenice  13.51 13.51 
  Skochovice  13.54 13.54 
  Vrané nad Vltavou  13.56 14.00 2
  Dolní Břežany-Jarov  14.03 14.03 
  Praha-Zbraslav  14.07 14.07 
  Praha-Komořany  14.11 14.11 
  Praha-Modřany zastávka  14.14 14.14 
  Praha-Braník  14.18 14.18 3
  Praha-Krč  14.22 14.22 2/2
  Praha-Vršovice  14.30 14.31 2
  Praha hlavní nádraží  14.35  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster