..: Trasa vlaku Os 2008 - JŘ 2015 :..
Os 2008
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   9.35 2
  Stará Huť  9.38 9.38 
  Mokrovraty  9.43 9.43 
  Malá Hraštice  9.49 9.49 
  Nová Ves pod Pleší  9.54 9.54 
  Mníšek pod Brdy  10.00 10.00 3
  Rymaně  10.02 10.02 
  Čisovice  10.08 10.09 3
  Bojanovice  10.12 10.12 
  Bojov  10.15 10.15 
  Klínec  10.20 10.20 
  Měchenice  10.26 10.26 
  Skochovice  10.29 10.29 
  Vrané nad Vltavou  10.31 10.32 2
  Dolní Břežany-Jarov  10.35 10.35 
  Praha-Zbraslav  10.38 10.38 
  Praha-Komořany  10.42 10.42 
  Praha-Modřany zastávka  10.44 10.44 
  Praha-Braník  10.48 10.48 3
  Praha-Krč  10.52 10.52 2/2
  Praha-Vršovice  11.00 11.01 2
  Praha hlavní nádraží  11.05  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster