Vlak 20073 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litomyšl | 16.42 | 1 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 16.59 | 17.01 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 17.05 | 17.08 | 2 | ||
Hrušová | 17.10 | 17.12 | |||
Vysoké Mýto město | 17.22 | 17.44 | 1 | ||
Vysoké Mýto | 17.47 | 17.51 | 1/2 | ||
Slatina u Vysokého Mýta | 17.57 | 17.58 | |||
Choceň | 18.07 | 1 |
jede 29.XI.;
historický parní vlak, globální cena;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci