..: Trasa vlaku Os 2002 - JŘ 2015 :..
Os 2002
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   4.40 2
  Stará Huť  4.43 4.43 
  Mokrovraty  4.48 4.48 
  Malá Hraštice  4.54 4.54 
  Nová Ves pod Pleší  4.59 4.59 
  Mníšek pod Brdy  5.05 5.10 3
  Rymaně  5.12 5.12 
  Čisovice  5.18 5.19 3
  Bojanovice  5.22 5.22 
  Bojov  5.25 5.25 
  Měchenice  5.36 5.36 
  Skochovice  5.39 5.39 
  Vrané nad Vltavou  5.41 5.42 2
  Dolní Břežany-Jarov  5.45 5.45 
  Praha-Zbraslav  5.49 5.51 3
  Praha-Komořany  5.54 5.54 
  Praha-Modřany zastávka  5.57 5.57 
  Praha-Braník  6.00 6.00 3
  Praha-Krč  6.05 6.05 2/2
  Praha-Vršovice  6.15 6.16 2
  Praha hlavní nádraží  6.20  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster