..: Trasa vlaku Os 2000 - JŘ 2015 :..
Os 2000
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   3.35 2
  Stará Huť  3.38 3.38 
  Mokrovraty  3.43 3.43 
  Malá Hraštice  3.49 3.49 
  Nová Ves pod Pleší  3.54 3.54 
  Mníšek pod Brdy  4.00 4.00 3
  Rymaně  4.02 4.02 
  Čisovice  4.08 4.09 3
  Bojanovice  4.12 4.12 
  Bojov  4.15 4.15 
  Měchenice  4.26 4.26 
  Skochovice  4.29 4.29 
  Vrané nad Vltavou  4.31 4.32 2
  Dolní Břežany-Jarov  4.35 4.35 
  Praha-Zbraslav  4.38 4.38 
  Praha-Komořany  4.42 4.42 
  Praha-Modřany zastávka  4.44 4.44 
  Praha-Braník  4.48 4.48 3
  Praha-Krč  4.52 4.52 2/2
  Praha-Vršovice  5.00 5.01 2
  Praha hlavní nádraží  5.05  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster