Os 19968 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 15.55 | 3A | |||
Praha-Hlubočepy | 15.59 | 15.59 | |||
Praha-Holyně | 16.03 | 16.03 | |||
Praha-Řeporyje | 16.08 | 16.08 | 2 | ||
Zbuzany | 16.11 | 16.11 | |||
Jinočany | 16.14 | 16.14 | |||
Rudná u Prahy | 16.17 | 16.17 | 4 | ||
Rudná zastávka | 16.19 | 16.19 | |||
Nučice | 16.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci