Os 19962 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 13.55 | 3 | |||
Praha-Hlubočepy | 13.59 | 13.59 | |||
Praha-Holyně | 14.03 | 14.03 | |||
Praha-Řeporyje | 14.08 | 14.08 | 2 | ||
Zbuzany | 14.11 | 14.11 | |||
Jinočany | 14.14 | 14.14 | |||
Rudná u Prahy | 14.17 | 14.17 | 4 | ||
Rudná zastávka | 14.19 | 14.19 | |||
Nučice | 14.22 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci