Os 19933 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vráž u Berouna | 19.26 | 2 | |||
Loděnice | 19.33 | 19.34 | 2 | ||
Nučice zastávka | 19.41 | 19.41 | |||
Nučice | 19.43 | 19.44 | 3 | ||
Rudná zastávka | 19.46 | 19.46 | |||
Rudná u Prahy | 19.48 | 19.49 | 3 | ||
Jinočany | 19.51 | 19.51 | |||
Zbuzany | 19.53 | 19.53 | |||
Praha-Řeporyje | 19.56 | 19.57 | 2 | ||
Praha-Holyně | 20.01 | 20.01 | |||
Praha-Hlubočepy | 20.04 | 20.04 | |||
Praha-Smíchov | 20.09 | 3A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci