Os 19128 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trhový Štěpánov | 18.35 | 2 | |||
Zdislavice | 18.41 | 18.41 | |||
Bolina | 18.44 | 18.44 | |||
Vlašim zastávka | 18.50 | 18.50 | |||
Vlašim | 18.52 | 19.01 | 2 | ||
Znosim | 19.05 | 19.05 | |||
Domašín | 19.11 | 19.11 | |||
Lhota Veselka | 19.16 | 19.16 | |||
Městečko u Benešova | 19.19 | 19.19 | |||
Postupice | 19.23 | 19.24 | 2 | ||
Dobříčkov | 19.28 | 19.28 | |||
Struhařov | 19.31 | 19.31 | |||
Myslíč | 19.34 | 19.34 | |||
Benešov u Prahy | 19.40 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci