Os 19121 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 18.17 | 2 | |||
Myslíč | 18.22 | 18.22 | |||
Struhařov | 18.25 | 18.25 | |||
Dobříčkov | 18.29 | 18.29 | |||
Postupice | 18.33 | 18.34 | 2 | ||
Městečko u Benešova | 18.37 | 18.37 | |||
Lhota Veselka | 18.40 | 18.40 | |||
Domašín | 18.44 | 18.44 | |||
Znosim | 18.51 | 18.51 | |||
Vlašim | 18.55 | 18.56 | 3 | ||
Vlašim zastávka | 18.58 | 18.58 | |||
Bolina | 19.04 | 19.04 | |||
Zdislavice | 19.07 | 19.07 | |||
Trhový Štěpánov | 19.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci