Os 19115 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 14.17 | 2 | |||
Myslíč | 14.22 | 14.22 | |||
Struhařov | 14.25 | 14.25 | |||
Dobříčkov | 14.29 | 14.29 | |||
Postupice | 14.33 | 14.34 | 2 | ||
Městečko u Benešova | 14.37 | 14.37 | |||
Lhota Veselka | 14.40 | 14.40 | |||
Domašín | 14.44 | 14.44 | |||
Znosim | 14.51 | 14.51 | |||
Vlašim | 14.55 | 14.56 | 3 | ||
Vlašim zastávka | 14.58 | 14.58 | |||
Bolina | 15.04 | 15.04 | |||
Zdislavice | 15.07 | 15.07 | |||
Trhový Štěpánov | 15.14 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci