..: Trasa vlaku Sp 1910 - JŘ 2015 :..
Sp 1910
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jedlová   5.26 3
  Kytlice  5.32 5.32 
  Mlýny  5.36 5.36 2
  Horní Kamenice  5.42 5.42 
  Česká Kamenice  5.46 5.47 2
  Markvartice  5.55 5.55 
  Dolní Habartice  5.58 5.58 
  Benešov nad Ploučnicí  6.01 6.02 2
  Děčín východ  6.12 6.16 3
  Děčín hlavní nádraží  6.20  4



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster