Sp 1868 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 16.57 | 3 | |||
Újezd u Chocně | 17.02 | 17.03 | 3 | ||
Plchůvky | 17.05 | 17.05 | |||
Čermná nad Orlicí | 17.08 | 17.13 | 1 | ||
Borohrádek | 17.18 | 17.19 | |||
Žďár nad Orlicí | 17.21 | 17.22 | |||
Týniště nad Orlicí | 17.27 | 17.37 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 17.44 | 17.47 | 2 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 17.54 | 17.54 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.59 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci