Sp 1867 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.02 | 2 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 16.06 | 16.07 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 16.15 | 16.18 | 2 | ||
Týniště nad Orlicí | 16.25 | 16.32 | 1 | ||
Žďár nad Orlicí | 16.36 | 16.37 | |||
Borohrádek | 16.39 | 16.40 | |||
Čermná nad Orlicí | 16.44 | 16.45 | 2 | ||
Plchůvky | 16.48 | 16.49 | |||
Choceň | 16.56 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci