Sp 1865 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + 2xBdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14.02 | 2 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 14.06 | 14.07 | 2 | ||
Třebechovice pod Orebem | 14.15 | 14.18 | 2 | ||
Týniště nad Orlicí | 14.25 | 14.33 | 2 | ||
Žďár nad Orlicí | 14.37 | 14.38 | |||
Borohrádek | 14.40 | 14.41 | |||
Čermná nad Orlicí | 14.46 | 14.50 | 1 | ||
Plchůvky | 14.53 | 14.54 | |||
Choceň | 15.01 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci