Sp 1862 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 6.58 | 3 | |||
Plchůvky | 7.05 | 7.05 | |||
Čermná nad Orlicí | 7.08 | 7.14 | 1 | ||
Borohrádek | 7.19 | 7.20 | |||
Žďár nad Orlicí | 7.22 | 7.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 7.28 | 7.34 | 1 | ||
Třebechovice pod Orebem | 7.41 | 7.42 | 3 | ||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 7.48 | 7.49 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.54 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci