Os 18409 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 8.15 | 3/4 | |||
Smyslov | 8.21 | 8.21 | |||
Dobronice u Chýnova | 8.24 | 8.24 | |||
Chýnov | 8.28 | 8.29 | 2 | ||
Pořín | 8.35 | 8.35 | |||
Obrataň | 8.43 | 8.44 | 2 | ||
Šimpach | 8.47 | 8.47 | |||
Pacov | 8.52 | 8.54 | 2 | ||
Leskovice | 9.02 | 9.02 | |||
Nová Cerekev | 9.06 | 9.07 | 2 | ||
Vlásenice | 9.11 | 9.11 | |||
Pelhřimov | 9.19 | 9.26 | 2 | ||
Rynárec | 9.29 | 9.29 | |||
Zajíčkov | 9.34 | 9.34 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 9.38 | 9.39 | 1 | ||
Nová Buková | 9.42 | 9.42 | |||
Hříběcí | 9.46 | 9.46 | |||
Horní Cerekev | 9.50 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci