Os 18407 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 6.27 | 3/4 | |||
Smyslov | 6.33 | 6.33 | |||
Dobronice u Chýnova | 6.36 | 6.36 | |||
Chýnov | 6.40 | 6.41 | 2 | ||
Pořín | 6.47 | 6.47 | |||
Obrataň | 6.54 | 6.54 | 2 | ||
Šimpach | 6.57 | 6.57 | |||
Pacov | 7.02 | 7.05 | 2 | ||
Leskovice | 7.13 | 7.13 | |||
Nová Cerekev | 7.17 | 7.17 | 2 | ||
Vlásenice | 7.21 | 7.21 | |||
Pelhřimov | 7.29 | 7.29 | 2 | ||
Rynárec | 7.33 | 7.33 | |||
Zajíčkov | 7.37 | 7.37 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 7.41 | 7.42 | 1 | ||
Nová Buková | 7.45 | 7.45 | |||
Hříběcí | 7.49 | 7.49 | |||
Horní Cerekev | 7.53 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci