Sp 1839 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 2xBdt280 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 6.16 | 2/2 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 6.18 | 6.19 | |||
Sezimovo Ústí | 6.21 | 6.22 | |||
Planá nad Lužnicí | 6.24 | 6.25 | 2/2 | ||
Roudná | 6.31 | 6.32 | 1 | ||
Soběslav | 6.37 | 6.39 | 2 | ||
Veselí nad Lužnicí | 6.45 | 6.46 | 1 | ||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 6.50 | 6.51 | |||
Ševětín | 7.04 | 7.04 | 3 | ||
Chotýčany | 7.08 | 7.10 | 4 | ||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 7.17 | 7.18 | 1 | ||
České Budějovice severní zastávka | 7.25 | 7.25 | |||
České Budějovice | 7.28 | IV |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci