EC 176 „Johannes Brahms“ | |
Řazení vlaku: 380 + ABmz346 + 2xBpee237 + 2xBmz241 + 3xBmz245 + WRmz815 + Ampz143 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 5.41 | II | |||
Česká Třebová | 6.40 | 6.41 | 3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 7.14 | 7.15 | 3 | ||
Kolín | 7.35 | 7.36 | 3 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.18 | 8.30 | 4 | ||
Praha-Holešovice | 8.38 | 8.39 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 9.40 | 9.42 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 9.58 | 10.00 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci