Sp 1748 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Starkoč | 10.42 | 2 | |||
Václavice | 10.46 | 10.48 | 3 | ||
Náchod zastávka | 10.52 | 10.52 | |||
Náchod | 10.55 | 11.01 | 2/2 | ||
Náchod-Běloves | 11.04 | 11.04 | |||
Velké Poříčí | 11.08 | 11.08 | |||
Hronov | 11.10 | 11.11 | 2 | ||
Police nad Metují | 11.16 | 11.17 | 2 | ||
Žďár nad Metují | 11.20 | 11.20 | |||
Teplice nad Metují | 11.29 | 11.30 | |||
Meziměstí | 11.39 | 11.42 | |||
Ruprechtice | 11.45 | 11.45 | |||
Hynčice | 11.47 | 11.47 | |||
Broumov-Olivětín | 11.52 | 11.52 | |||
Broumov | 11.56 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci