Sp 1745 | |
Řazení vlaku: 3x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 7.01 | 2 | |||
Broumov-Olivětín | 7.06 | 7.06 | |||
Hynčice | 7.11 | 7.11 | |||
Ruprechtice | 7.13 | 7.13 | |||
Meziměstí | 7.16 | 7.19 | |||
Březová u Broumova | 7.22 | 7.22 | |||
Teplice nad Metují | 7.28 | 7.30 | |||
Žďár nad Metují | 7.38 | 7.38 | |||
Police nad Metují | 7.42 | 7.43 | 2 | ||
Hronov zastávka | 7.46 | 7.46 | |||
Hronov | 7.49 | 7.51 | 2 | ||
Velké Poříčí | 7.53 | 7.53 | |||
Náchod | 7.59 | 8.03 | 2/4 | ||
Náchod zastávka | 8.05 | 8.06 | |||
Václavice | 8.11 | 8.13 | 2 | ||
Starkoč | 8.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci