Os 17403 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poběžovice | 7.10 | 2 | |||
Zámělíč | 7.12 | 7.13 | |||
Ohnišťovice | 7.15 | 7.15 | |||
Meclov | 7.18 | 7.19 | 2 | ||
Mašovice | 7.22 | 7.23 | |||
Horšovský Týn | 7.28 | 7.33 | 3 | ||
Semošice | 7.38 | 7.38 | |||
Semošice-Peřina | 7.41 | 7.41 | |||
Křenovy | 7.44 | 7.44 | |||
Staňkov | 7.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci