Sp 1694 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 13.46 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 13.48 | 13.49 | 2 | ||
Teplice v Čechách | 14.03 | 14.05 | 2 | ||
Duchcov | 14.12 | 14.13 | |||
Bílina | 14.20 | 14.21 | 2 | ||
Most | 14.31 | 14.32 | 3 | ||
Jirkov zastávka | 14.44 | 14.45 | |||
Odb Chomutov město | 14.48 | 14.49 | |||
Chomutov | 14.53 | 15.03 | 4 | ||
Kadaň-Prunéřov | 15.11 | 15.12 | 2 | ||
Klášterec nad Ohří | 15.17 | 15.18 | |||
Kotvina | 15.22 | 15.22 | |||
Perštejn | 15.26 | 15.26 | 1 | ||
Boč | 15.29 | 15.30 | |||
Stráž nad Ohří | 15.33 | 15.34 | 1/2 | ||
Vojkovice nad Ohří | 15.39 | 15.40 | 4 | ||
Ostrov nad Ohří | 15.46 | 15.47 | 3 | ||
Hájek | 15.54 | 15.54 | 2 | ||
Dalovice | 15.59 | 16.00 | 4 | ||
Karlovy Vary | 16.03 | 16.11 | 1a | ||
Karlovy Vary-Dvory | 16.16 | 16.16 | 2 | ||
Chodov | 16.23 | 16.24 | 4 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 16.28 | 16.29 | 1 | ||
Královské Poříčí | 16.34 | 16.35 | |||
Sokolov | 16.38 | 16.39 | 2 | ||
Citice | 16.43 | 16.43 | 1 | ||
Hlavno | 16.45 | 16.46 | |||
Dasnice | 16.50 | 16.51 | 4 | ||
Kynšperk nad Ohří | 16.56 | 16.57 | 4 | ||
Nebanice | 17.00 | 17.01 | |||
Tršnice | 17.06 | 17.07 | 3 | ||
Cheb | 17.13 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci