..: Trasa vlaku Sp 1694 - JŘ 2015 :..
Sp 1694
Řazení vlaku: 362_najbrt + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Ústí nad Labem hlavní nádraží   13.46 1
  Ústí nad Labem západ  13.48 13.49 2
  Teplice v Čechách  14.03 14.05 2
  Duchcov  14.12 14.13 
  Bílina  14.20 14.21 2
  Most  14.31 14.32 3
  Jirkov zastávka  14.44 14.45 
  Chomutov město  14.48 14.49 
  Chomutov  14.53 15.03 4
  Kadaň-Prunéřov  15.11 15.12 2
  Klášterec nad Ohří  15.17 15.18 
  Kotvina Neobsazená zastávka  15.22 15.22 
  Perštejn  15.26 15.26 1
  Boč Neobsazená zastávka  15.29 15.30 
  Stráž nad Ohří  15.33 15.34 1/2
  Vojkovice nad Ohří  15.39 15.40 4
  Ostrov nad Ohří  15.46 15.47 3
  Hájek Neobsazená zastávka  15.54 15.54 2
  Dalovice Neobsazená zastávka  15.59 16.00 4
  Karlovy Vary  16.03 16.11 1a
  Karlovy Vary-Dvory  16.16 16.16 2
  Chodov  16.23 16.24 4
  Nové Sedlo u Lokte  16.28 16.29 1
  Královské Poříčí Neobsazená zastávka  16.34 16.35 
  Sokolov  16.38 16.39 2
  Citice  16.43 16.43 1
  Hlavno Neobsazená zastávka  16.45 16.46 
  Dasnice  16.50 16.51 4
  Kynšperk nad Ohří  16.56 16.57 4
  Nebanice Neobsazená zastávka  17.00 17.01 
  Tršnice  17.06 17.07 3
  Cheb  17.13  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster