Sp 1689 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 3.27 | 3 | |||
Odb Chomutov město | 3.29 | 3.30 | |||
Jirkov zastávka | 3.33 | 3.33 | |||
Most | 3.47 | 3.48 | 3 | ||
Bílina | 3.58 | 3.59 | 1 | ||
Duchcov | 4.05 | 4.05 | |||
Oldřichov u Duchcova | 4.09 | 4.09 | 2 | ||
Řetenice | 4.12 | 4.12 | |||
Teplice v Čechách | 4.15 | 4.16 | 2 | ||
Proboštov | 4.18 | 4.18 | |||
Bohosudov | 4.22 | 4.22 | 3 | ||
Ústí nad Labem západ | 4.32 | 4.33 | 3 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 4.36 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci