Os 16717 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žlutice | 17.39 | 2 | |||
Záhořice | 17.43 | 17.43 | |||
Protivec | 17.46 | 17.46 | |||
Chyše | 17.53 | 17.56 | 3 | ||
Libkovice | 18.02 | 18.02 | |||
Lubenec zastávka | 18.06 | 18.06 | |||
Lubenec | 18.09 | 18.09 | |||
Ležky | 18.12 | 18.12 | |||
Malměřice | 18.15 | 18.15 | |||
Blatno u Jesenice | 18.17 | 18.21 | 2 | ||
Krty | 18.26 | 18.26 | |||
Jesenice | 18.31 | 18.40 | 2 | ||
Kosobody | 18.45 | 18.45 | |||
Oráčov | 18.47 | 18.47 | |||
Švihov u Jesenice | 18.50 | 18.50 | |||
Pšovlky | 18.53 | 18.55 | 3 | ||
Šanov | 18.59 | 18.59 | |||
Senomaty | 19.01 | 19.02 | 2 | ||
Rakovník západ | 19.10 | 19.10 | |||
Rakovník | 19.14 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci