Os 16522 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.29 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 18.31 | 18.31 | |||
Trmice | 18.35 | 18.35 | |||
Koštov | 18.39 | 18.39 | |||
Stadice | 18.43 | 18.43 | |||
Řehlovice | 18.45 | 18.45 | |||
Brozánky | 18.47 | 18.47 | |||
Rtyně nad Bílinou | 18.49 | 18.49 | |||
Velvěty | 18.51 | 18.51 | |||
Úpořiny | 18.54 | 18.55 | 3 | ||
Lbín | 18.57 | 18.57 | |||
Ohníč | 19.02 | 19.02 | |||
Hostomice nad Bílinou | 19.05 | 19.05 | |||
Světec | 19.07 | 19.07 | |||
Bílina-Chudeřice | 19.09 | 19.09 | |||
Bílina | 19.12 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci