Os 16110 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Radejčín | 12.29 | ||||
Žim | 12.35 | 12.35 | |||
Bořislav | 12.40 | 12.40 | |||
Žalany zastávka | 12.43 | 12.43 | |||
Žalany | 12.45 | 12.45 | |||
Hradiště v Čechách | 12.48 | 12.48 | |||
Úpořiny | 12.52 | 12.55 | 2 | ||
Bystřany v Čechách | 12.59 | 12.59 | |||
Prosetice | 13.01 | 13.01 | |||
Teplice zámecká zahrada | 13.05 | 13.05 | |||
Řetenice | 13.10 | 13.10 | |||
Teplice v Čechách | 13.13 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci