Os 16107 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 8.32 | 1/1 | |||
Řetenice | 8.35 | 8.37 | 2 | ||
Teplice zámecká zahrada | 8.41 | 8.42 | 3 | ||
Prosetice | 8.45 | 8.45 | |||
Bystřany v Čechách | 8.48 | 8.48 | |||
Úpořiny | 8.53 | 8.56 | 5 | ||
Hradiště v Čechách | 9.00 | 9.00 | |||
Žalany | 9.04 | 9.04 | |||
Žalany zastávka | 9.06 | 9.06 | |||
Bořislav | 9.10 | 9.10 | |||
Žim | 9.15 | 9.15 | |||
Radejčín | 9.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci