Os 15973 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 20.15 | 3 | |||
Plačkov | 20.21 | 20.21 | |||
Kamenice u Humpolce | 20.25 | 20.25 | |||
Slavníč | 20.28 | 20.28 | |||
Herálec | 20.30 | 20.31 | 2 | ||
Radňov | 20.37 | 20.37 | |||
Lípa | 20.41 | 20.43 | 3 | ||
Petrkov | 20.47 | 20.47 | |||
Dolík | 20.50 | 20.50 | |||
Havlíčkův Brod | 20.55 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci