Os 15957 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 9.11 | 3 | |||
Plačkov | 9.17 | 9.17 | |||
Kamenice u Humpolce | 9.21 | 9.21 | |||
Slavníč | 9.24 | 9.24 | |||
Herálec | 9.27 | 9.29 | 2 | ||
Radňov | 9.34 | 9.34 | |||
Lípa | 9.38 | 9.40 | 3 | ||
Petrkov | 9.44 | 9.44 | |||
Dolík | 9.47 | 9.47 | |||
Havlíčkův Brod | 9.52 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci