Os 15953 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 6.35 | 3 | |||
Plačkov | 6.41 | 6.41 | |||
Kamenice u Humpolce | 6.45 | 6.45 | |||
Slavníč | 6.48 | 6.48 | |||
Herálec | 6.50 | 6.57 | 3 | ||
Radňov | 7.03 | 7.03 | |||
Lípa | 7.07 | 7.09 | 3 | ||
Petrkov | 7.13 | 7.13 | |||
Dolík | 7.16 | 7.16 | |||
Havlíčkův Brod | 7.21 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci