Os 15821 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 16.04 | 3 | |||
Veleliby | 16.08 | 16.08 | 5 | ||
Jíkev | 16.12 | 16.12 | |||
Oskořínek | 16.15 | 16.15 | |||
Křinec | 16.22 | 16.28 | 3 | ||
Ledečky | 16.33 | 16.33 | |||
Rožďalovice | 16.36 | 16.37 | 2 | ||
Mlýnec | 16.42 | 16.42 | |||
Kopidlno | 16.47 | 17.04 | 4 | ||
Pševes | 17.08 | 17.08 | |||
Bartoušov zastávka | 17.10 | 17.10 | |||
Žitětín | 17.13 | 17.13 | |||
Jičíněves | 17.16 | 17.16 | |||
Nemyčeves | 17.22 | 17.22 | |||
Staré Místo u Jičína | 17.25 | 17.25 | |||
Jičín | 17.29 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci