Os 15814 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 13.37 | 1 | |||
Staré Místo u Jičína | 13.41 | 13.41 | |||
Nemyčeves | 13.44 | 13.44 | |||
Jičíněves | 13.48 | 13.48 | |||
Žitětín | 13.51 | 13.51 | |||
Bartoušov zastávka | 13.53 | 13.53 | |||
Pševes | 13.56 | 13.56 | |||
Kopidlno | 14.00 | 14.01 | 4 | ||
Mlýnec | 14.05 | 14.05 | |||
Rožďalovice | 14.10 | 14.11 | 2 | ||
Ledečky | 14.13 | 14.13 | |||
Křinec | 14.19 | 14.25 | 2 | ||
Oskořínek | 14.31 | 14.31 | |||
Jíkev | 14.35 | 14.35 | |||
Veleliby | 14.39 | 14.40 | 4 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 14.44 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci