Os 15812 | |
Řazení vlaku: 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 12.37 | 1 | |||
Staré Místo u Jičína | 12.41 | 12.41 | |||
Nemyčeves | 12.44 | 12.44 | |||
Jičíněves | 12.48 | 12.48 | |||
Žitětín | 12.51 | 12.51 | |||
Bartoušov zastávka | 12.53 | 12.53 | |||
Pševes | 12.56 | 12.56 | |||
Kopidlno | 13.00 | 13.01 | 2 | ||
Mlýnec | 13.05 | 13.05 | |||
Rožďalovice | 13.10 | 13.11 | 2 | ||
Ledečky | 13.13 | 13.13 | |||
Křinec | 13.19 | 13.33 | 3 | ||
Oskořínek | 13.39 | 13.39 | |||
Jíkev | 13.43 | 13.43 | |||
Veleliby | 13.47 | 13.48 | 4 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 13.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci