Os 15810 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jičín | 10.37 | 1 | |||
Staré Místo u Jičína | 10.41 | 10.41 | |||
Nemyčeves | 10.44 | 10.44 | |||
Jičíněves | 10.48 | 10.48 | |||
Žitětín | 10.51 | 10.51 | |||
Bartoušov zastávka | 10.53 | 10.53 | |||
Pševes | 10.56 | 10.56 | |||
Kopidlno | 11.00 | 11.06 | 4 | ||
Mlýnec | 11.10 | 11.10 | |||
Rožďalovice | 11.15 | 11.16 | 2 | ||
Ledečky | 11.18 | 11.18 | |||
Křinec | 11.24 | 11.30 | 2 | ||
Oskořínek | 11.36 | 11.36 | |||
Jíkev | 11.40 | 11.40 | |||
Veleliby | 11.44 | 11.45 | 4 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 11.49 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci