Os 15807 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 7.13 | 3 | |||
Veleliby | 7.17 | 7.17 | 4 | ||
Jíkev | 7.21 | 7.21 | |||
Oskořínek | 7.24 | 7.24 | |||
Křinec | 7.31 | 7.33 | 3 | ||
Ledečky | 7.38 | 7.38 | |||
Rožďalovice | 7.41 | 7.42 | 2 | ||
Mlýnec | 7.47 | 7.47 | |||
Kopidlno | 7.51 | 8.04 | 3 | ||
Pševes | 8.08 | 8.08 | |||
Bartoušov zastávka | 8.10 | 8.10 | |||
Žitětín | 8.13 | 8.13 | |||
Jičíněves | 8.16 | 8.16 | |||
Nemyčeves | 8.22 | 8.22 | |||
Staré Místo u Jičína | 8.25 | 8.25 | |||
Jičín | 8.29 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci