Os 15805 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 6.09 | 3 | |||
Veleliby | 6.13 | 6.13 | 4 | ||
Jíkev | 6.17 | 6.17 | |||
Oskořínek | 6.20 | 6.20 | |||
Křinec | 6.27 | 6.33 | 2 | ||
Ledečky | 6.38 | 6.38 | |||
Rožďalovice | 6.41 | 6.42 | 2 | ||
Mlýnec | 6.47 | 6.47 | |||
Kopidlno | 6.52 | 7.04 | 2 | ||
Pševes | 7.08 | 7.08 | |||
Bartoušov zastávka | 7.10 | 7.10 | |||
Žitětín | 7.13 | 7.13 | |||
Jičíněves | 7.16 | 7.16 | |||
Nemyčeves | 7.22 | 7.22 | |||
Staré Místo u Jičína | 7.25 | 7.25 | |||
Jičín | 7.29 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci