Os 15605 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 9.09 | 3 | |||
Veleliby | 9.13 | 9.13 | 5 | ||
Jíkev | 9.17 | 9.17 | |||
Oskořínek | 9.20 | 9.20 | |||
Křinec | 9.27 | 9.28 | 3 | ||
Svídnice | 9.33 | 9.33 | |||
Dymokury | 9.36 | 9.36 | |||
Činěves | 9.40 | 9.40 | |||
Městec Králové | 9.49 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci