..: Trasa vlaku Os 15502 - JŘ 2015 :..
Os 15502
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Martinice v Krkonoších   7.02 2
  Jilemnice  7.08 7.10 3
  Hrabačov  7.14 7.16 3
  Víchová nad Jizerou  7.19 7.19 
  Horní Sytová  7.23 7.23 
  Poniklá  7.27 7.28 3
  Poniklá zastávka  7.32 7.32 
  Jablonec nad Jizerou-Hradsko  7.36 7.36 
  Jablonec nad Jizerou  7.41  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster