..: Trasa vlaku Os 15501 - JŘ 2015 :..
Os 15501
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jablonec nad Jizerou   6.15 3
  Jablonec nad Jizerou-Hradsko  6.20 6.20 
  Poniklá zastávka  6.24 6.24 
  Poniklá  6.28 6.30 3
  Horní Sytová  6.34 6.34 
  Víchová nad Jizerou  6.37 6.37 
  Hrabačov  6.40 6.42 3
  Jilemnice  6.46 6.48 3
  Martinice v Krkonoších  6.54  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster