EC 153 „Hukvaldy“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + Apee139 + WRmee816 + Bmz229 + 3xBdmpee233 + 7xBmee234 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.19 | 5 | |||
Praha-Libeň | 14.25 | 14.26 | 3 | ||
Kolín | 15.01 | 15.02 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 15.22 | 15.24 | 4 | ||
Česká Třebová | 15.58 | 15.59 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 16.20 | 16.21 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.44 | 16.46 | 2 | ||
Hranice na Moravě | 17.14 | 17.15 | 3/1 | ||
Ostrava-Svinov | 17.39 | 17.41 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 17.48 | 17.50 | |||
Bohumín | 17.56 | 18.05 | 3 | ||
Karviná hlavní nádraží | 18.16 | 18.17 | 3 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 18.35 | 18.37 | 3 | ||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 18.45 | 18.46 | |||
Návsí (Nawsie) | 18.52 | 18.53 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci