Os 15003 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litomyšl | 6.05 | 1 | |||
Litomyšl zastávka | 6.08 | 6.08 | |||
Litomyšl-Nedošín | 6.12 | 6.12 | |||
Tržek | 6.15 | 6.15 | |||
Řídký | 6.18 | 6.18 | |||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | 6.21 | 6.21 | |||
Cerekvice nad Loučnou | 6.23 | 6.25 | 2 | ||
Hrušová | 6.26 | 6.26 | |||
Džbánov | 6.30 | 6.30 | |||
Vysoké Mýto město | 6.35 | 6.37 | 1 | ||
Vysoké Mýto | 6.39 | 6.40 | 1/2 | ||
Choceň | 6.50 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci