R 1412 „Alois Nebel“ | |
Řazení vlaku: 750.7_n2 + 2xBd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jeseník | 6.52 | 3 | |||
Lipová Lázně zastávka | 6.55 | 6.56 | |||
Lipová Lázně | 7.00 | 7.01 | 3 | ||
Horní Lipová | 7.09 | 7.10 | 3 | ||
Ramzová | 7.21 | 7.22 | |||
Ostružná | 7.26 | 7.27 | 3 | ||
Branná | 7.36 | 7.37 | 3 | ||
Nové Losiny | 7.43 | 7.44 | |||
Jindřichov na Moravě | 7.48 | 7.49 | |||
Potůčník | 7.53 | 7.54 | |||
Hanušovice | 7.59 | 8.01 | 2 | ||
Ruda nad Moravou | 8.11 | 8.12 | 3 | ||
Zábřeh na Moravě | 8.28 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci