Os 13907 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 8.39 | 1/1 | |||
Kroměříž-Oskol | 8.42 | 8.42 | |||
Kotojedy | 8.43 | 8.43 | |||
Jarohněvice | 8.47 | 8.47 | |||
Šelešovice | 8.50 | 8.50 | |||
Zdounky | 8.56 | 8.58 | |||
Zborovice zastávka | 9.03 | 9.03 | |||
Zborovice | 9.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2015 platí od 14.12.2014 do 12.12.2015.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci